Jimmy Magura

Jimmy Magura

 

Westernový jezdec na koni Jimmy Magura a jeho kůň Marse získali nejedno ocenění. Lasování, rodeo a show které Jimmy dokáže, přiláká nejen množství obdivovatelů cowboyského umění, ale také televizní kamery a Jakuba Smolíka který si s Jimmem rád zazpívívá ,, Prý chlapi nebrečí". Westernové show připomíná toužený soulad člověka s přírodou.

Jmenuji se Jimmy a za půl roku mi bude jeden a půl roku :) aspoň si to všichni myslí,páč mi nedávno vypadl můj první mléčný zub :)

Jak napovídá moje příjmení,narodil jsem se na Slovensku v krásném kraji Oravy,hory mám v krvi....kopce opravdu milují, proto v nich musím také žít....i když v ČR.

Mám dvě krásné děti,Karolínku a Patrika a mladou přítelkyni..... 

Mým životem je cowboyčina,žiju jako cowboy,oblékám se jako cowboy(jiné věci ani nemám),prostě oldtimer man.....

Mým životem je kůň,ušlechtilé chytré zvíře,které pro člověka umíralo,pracovalo a žilo...pro mě můj kůň znamená především nenahraditelné partnerství.....žiju pro něj!!!

Když někde uvidíte pobíhat malého bílého(ušmudlaného) pejska,můžete si být jisti,že jsem poblíž...fenka pudlomixu slyšící na jméno Jenny,která je se mnou a mým koněm uplně všude :) 

Mimo jiné jsem jezdec československého pony expressu,odjel jsem už 15-náctý ročník,můj úsek se nachází na pelhřimovsku a to Kámen/Františkov a obráceně a měří cca 25km.... 

Občas,tedy záleží to hlavně na čase,si odjedu nějaké to rodeo a myslím,že můj kůn ROZHODNĚ nepodává špatné výkony :)je to opravdu šikulka......

Kromě lasa,biče a koltu a jiných cowboyských nástrojů ovládám také trumpetu......Tak takhle by to stačilo :)

Jo a nepiju.....tedy jako nechlastám....ať žije kolaloka :)

 

Mé druhé já 

Mars 

ma druhá polovina se jmenuje Mars....je to 13-ti letý český teplokrevník,ale spíš bych řekl černý ďábel...:)opravdový pan kůň!!!!!!!!!

Lidé o něm říkají,jak je zlatý a on je,ale jeho výchova mě stála spoustu úsilí a nervů....je to kůň pro jednoho člověka....

Dnes jsme nerozlučná dvojka a má přítelkyně říká,že je to JEN MŮJ KŮŇ....

Když jsem ho koupil,neuměl nic...nerespektoval nikoho a dělal si co chtěl,prostě koňský klacek...S jeho výchovou mi velmi pomohl můj hřebec SEVER,který už je dnes na nebeských pastvinách a se kterým jsem v roce 1997 vyhrál mistrovský pohár rodea...jsem velmi hrdý na to,že jsem mu mohl dopřát klidné stáří..... 

Dnes mi Mars vrací vše,co jsem mu byl schopný dát já a myslím,že kdo se s námi někdy setkal,uzná,že Mars je opravdu můj,moje druhé já,můj nejlepší přítel.....

 

Modlitba koně

Nasyť mne,pane,napoj a dej mi čistou,prostornou stáj,když zkončena je denní práce.

Mluv se mnou,neboť tvůj hlas mi nahrazuje otěže.

Budeš-li ke mě laskavý,budu ti sloužit s radostí a najdeš místo v mém srdci.

Netrhej otěžemi,prosím,nesahej po biči,jdeme-li kupředu. 

Dej mi čas,abych pochopil tvůj záměr a nebij mne,když ti nerozumím.

Neměj mne za nepozorného,když nesplním tvou vůli,možná,že sedlo nebo podkovy nejsou v pořádku. 

Neuvazuj mne příliš krátce a nestříhej mi ocas,který je mou jedinou zbraní proti mouchám a komárům.

Až poznáš,že se mé dny krátí,až ti již nebudu moci sloužit,můj milovaný pane,nenech mne,prosím,hladovět a mrznout a neprodávej mne. 

Buď tak dobrotivý a připrav mi rychlou,milosrdnou smrt a Bůh se ti odmění zde i na věčnosti

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)