Kovbojské brambory

 Kovbojské brambory 
 

 recept je určen pro 4 osoby

Potřebujeme:

 2 - 3 velké neoloupané brambory

olej na vymazání zapékací misky

120-180ml smíchaných, pikantních, tvrdých sýrů, nasrouhaných

5 plátků slaniny na pánvi osmažené, na ubrousku osušené a rozdrobené

2 zelené šalotky, posekané

60ml barbecue omáčky

 

 Příprava:

Předehřát troubu na 220°C. Nakrájet brambory na 3/4cm plátky. Vymazat misku olejem a naskládat do ní brambory. Péct do zlatova, asi 15-20min.

 V misce smíchat dohromady sýry, šalotku a slaninu. Vyjmout brambory z trouby, potřít je omáčkou a posypat sýrovou směsí. Vrátit brambory do trouby a péct, až sýr bublá. Podávat horké.

Poznámka:

Barbecue omáčka se koupí hotová, nebo se připraví podle receptu Barbecue omáčka ke dni otců i jindy, nebo Americká barbecue marináda, nebo BBQ kovbojská omáčka.

 

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)