Kovbojský kotlík

Kovbojský kotlík

Přísady:

 

 kuřecí maso (i jiné)
 cibule
 čerstvá paprika nejlépe žlutá
  malá cuketa
 konzerva fazolí v rajčatové omáčce
 mražená kukuřice
 rajčata, sůl, pepř
 chilli nebo ďábelská směs koření
 masox a olej

Postup:

Všechno (to co jde nakrájet) si nakrájíme na malé kousky. V hluboké pánvi nebo hrnci na oleji orestujeme cibulku a osolené opepřené maso, dále přidáme nakrájenou zeleninu, rajčata je lepší spařit a oloupat. Až zelenina trošku pustí šťávu, tak přidáme půlku kostky masoxu, kukuřici a konzervu fazolí v rajské omáčce. Okořeníme chilli, ďábelským kořením, případně solí a pepřem, můžeme přidat téměř cokoliv, třeba česnek. Další varianta by byla s klobáskou. Jíme s chlebem. Kdo chce posype si strouhaným sýrem

 

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)