Pozvánka na 31.7.2010 na půlení léta a koncert Elvis Presley Revival Band v podání Král rock&rollu Vládi Lichnovského

 

Na výletišti BARTON CITY v Suchdole nad Odrou u bowling baru
"BAR U MEXICKÝCH KOULÍ" se uskuteční

v sobotu 31. července 2010

XIV. R O Č N Í K P Ů L E N Í L É T A
s odpolední recesní soutěží O NEJDRSNĚJŠÍHO MUŽE Z BARTON CITY 2010

Začátek programu je připraven na 14.00 hodin, kdy Vás přivítá již tradiční moderátor této akce Luki Lukeš. Sobotní odpoledne zkrášlí hudební doprovod, roštované speciality, minutky, pizza, míchané nápoje, dobře vychlazené dobré pivko, atd.
V programu odpoledne proběhne pro muže starší 18 let soutěž O NEJDRSNĚJŠÍHO MUŽE Z BARTON CITY 2010. Soutěž bude mít několik disciplín, které jsou stylizovány na dobu, kdy Divoký Západ byl skutečně divoký a každý z osadníků se statečně rval s přírodou, původními obyvateli, bandity, sám se sebou či ohnivou vodou. Proto ani naši soutěžící to nebudou mít jednoduché a hned na startu u zakrslé sosny dostanou pořádnou sprchu deště drsné přírody a půjdou bojovat v jednotlivých disciplínách. Aby se soutěžící mohli připravit na soutěž, uvádíme soutěžní disciplíny:

1/ VINNETOUOVA STŘÍBRNÁ PUŠKA - střelba ze vzduchovky.
2/ INDIÁNSKÉ RYCHLÉ ŠÍPY - střelba z luku.
3/ PISTOLNÍKOVA SLINA - doplivnutí pingpongového míčku ze sedu co nejdál.
4/ POD STŘÍBRNÝM JEZEREM - vydržet co nejdéle pod vodou.
5/ OLD SHATTERHANDOVA PĚST - o nejlepší údery z místa do boxeru.
6/ ROLF ZÁLESÁK - sprcha kýble vody, přeskok ráhna, uřezání špalku obloukovou pilou, rozseknutí špalku na čtyři kusy, po šesti otočeních se sehnutou hlavou shodit bidlem plechovku, zatlučení pěti hřebíků, a to vše co nejrychleji.
7/ UPATLANÝ OPILÝ SMRADLAVÝ RUDOCH - otevřít paštiku, namazat chleba paštikou a přilepit jeden tvarůžek, sníst chleba s paštikou a tvarůžkem, vypít přes brčko tři piva 0,5 l Radegast 10°, opět vše na čas.

Celkového vítěze určí úspěšnost umístění v pořadí v jednotlivých disciplínách. Vítěz obdrží prestižní sošku DRSNÝ MUŽ Z BARTONCITY 2010 a hlavní cenu soutěže POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO ŘÍMA.
Přijďte si zasoutěžit, pobavit se, povzbudit soutěžící. Výletiště bude otevřeno od 13.00 hodin.

Přihlášky na tel. 556 736 381 nebo osobně na baru v bowlingu u obsluhujícího personálu.
Soutěží maximálně prvních 20 přihlášených borců. Akce se koná za každého počasí.

Od 20.00 hod vystoupení
Elvis Presley Revival Band v podání Král rock&rollu Vládi Lichnovského

 

Dovolujeme si Vám představit jednoho z nejlepších evropských imitátorů Elvise Presleyho Vláďu Lichnovského a jeho kapelu Elvis Presley Revival Band.

Jako jeden z mála se může pochlubit titulem „druhý nejlepší Elvis Evropy 2004“, který získal na největší evropské soutěži (Europe´s No 1 Elvis Contest) v anglickém Blackpoolu, a také spoustou ocenění u nás (Encyklopedie úspěšných, písemné poděkování Václava Havla) i ve světě (např. Certificate of Appreciation, New York, USA 2006).

 

(Z důvodu nemoci Standy DROBKA Schwarze je REVIVAL Michala Tučného nahrazen vystoupením REVIVAL CZ Elvis Presley v podání Vládi Lichnovského, který byl vyhlášen jako 2. nejlepší imitátor Elvise Presleyho v Evropě.

Rozdané volné vstupenky a vstupenky zakoupené v předprodeji na REVIVAL M. Tučného zůstávají v platnosti i na REVIVAL Elvise Presleyho.)


Od 22.00 hodiny

pokračuje večer posezením při kytaře u krbu v krbovce MEXICO.

A OLD & COUNTRY VENKOVNÍ DISKOTÉKA

 


Celodenní vstupné

na tuto akci je 150,- Kč (v předprodeji 100,- Kč).

Děti, důchodci a ZTP 50,-

Děti do 130 cm zdarma

Předprodej probíhá v Suchdole n.O. Na bowlingu u nádraží ČD,

Dom Kultury Suchdol nad Pdrou do 12. hodin

IC Nový Jičín, IC Odry, IC Fulnek, IC StudénkaZa pořadatelský tým s pozdravem "Den je vesměs takový, jaký si ho uděláme"

členové občanského sdružení Barton City
www.bartoncity.cz


P.S. Pro recesisty proběhne také v průběhu odpoledne soutěž "JÍZDA PONNY EXPRESU"
o Pohár prezidenta Federace strojvůdců České republiky, který osobně doveze a předá
prezident FSČD Jindřich Hlas.

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)