TURNAJE

Na podzim bude odstartována LIGA TŘÍČLENÝCH TÝMU V BOWLINGU.

Družstva se již mohou předběžně přihlašovat. Na soupisce uveďte tři soutěžící + jednoho náhradníka. Soutěžit se bude v týdnu, konkrétní dny, start soutěže a propozice budou včas oznámeny.

VYHODNOCENÍ TURNAJE V BOWLINGU

V sobotu 21.července 2007 jsme uspořádali turnaj v bowlingu dětí od 10 - 14 let. Přihlásili se kluci v počtu devíti, děvčata v počtu nula. Hrálo se na dvou drahách po jedné hře a počítal se součet bodů z obou her. Hoši se doře bavili a nahráli výsledky, za které by se nemusel stydět ani nikdo z dospělých. První tři místa obsadili se součtem bodů za dvě hry tito borci:

1.místo Tom Bartoň 209 bodů
2.místo Tadeáš Němec 154 bodů
3.místo Štěpán Němec 149 bodů

GRATULUJEME

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)