ÚNOR 2010 - Suchdolský zpravodaj

 

ÚNOR 2010 - Suchdolský zpravodaj

ZPRÁVY Z BARTON CITY 02 – 2010

     V závěru loňského roku dalo několik příznivců westernu v jasné chvilce hlavy dohromady, sepsali stanovy a založili Občanské sdružení Barton City.  Cílem sdružení je napomoci při budování westernového městečka a tím dosáhnout vytvoření stálého westernového zázemí v Suchdole nad Odrou pro pořádání kulturních akcí pro širokou veřejnost našeho regionu, podílet se na rozvoji westernových aktivit v návaznosti na místní westernové tradice. V lednu letošního roku bylo Občanské sdružení Barton City zaregistrováno na Ministerstvu vnitra ČR. Předsedou sdružení byla zvolena Lidka Tošovská.

     S činností a programem akcí pro rok 2010 se můžete seznámit na www.bartoncity.cz . Průběžně budeme také na jednotlivé akce upozorňovat v Suchdolském zpravodaji. Jednou s akcí pro děti, jejíž propagace právě probíhá na základní škole v Suchdole nad Odrou a několika vybraných školách v okrese Nový Jičín, se nazývá Western a koně očima dětí. Soutěž je pro všechny děti ve věku 5 – 16 let a soutěží se ve dvou věkových kategoriích v oblasti výtvarné (např. kresba, malba, koláž, fotografie), literární (např. vlastní úvaha, báseň, pohádka, povídka). Starší děti mají navíc oblast audiovizuální (např. vytvoření záznamu, šotu, krátkého filmu). Uzávěrka soutěže je 15. května 2010.

     Soutěžící mají možnost vyhrát digitální fotoaparáty, víkend u koní s výukou a vyjížďkou, skype telefony, USB, upomínkové a propagační předměty z Barton City, výuku westernového jěždění na koni, volné vstupenky na Country koncert Standy Drobka v sobotu 31.7.2010 v Suchdole nad Odrou a spoustu dalších cen.

     Koncem měsíce května 2010 budou osloveni všichni výherci soutěže a budou pozváni na Westernový den dětí 5.6.2010 v Barton City, kde budou soutěžní díla předvedena a vystavena, a kde výhercům budou osobně předány ceny. Bližší kritéria soutěže, témata, přihlášky a více informací můžete získat na www.bartoncity.cz nebo na tel. 775 609 672 Ludmila Tošovská, e-mailová adresa:  westernklub@centrum.cz  nebo  bartoncityos@centrum.cz

S pozdravem „Každý krok kupředu je krok správným směrem“                                 

Mojmír Bartoň

                                                                                                   

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)