Bowling

O BOWLINGU

Na bowlingu v Barton City jsou Vám k dispozici tři dráhy s provázkovými stavěči. Zavírací dobu lze při akcích domluvit a jakkoliv přizpůsobit. Na každé dráze může hrát až 16 hráčů (pro pohodlné posezení však doporučujeme do 8 hráčů na 1 dráhu). Sezení pro hráče je na stejné úrovni jako v restauraci a umožňuje příjemnou a pohodlnou konzumaci. Prostory bowlingu jsou laděny do country stylu. Jsou zde také umístěny zábavní stroje v podobě stolního fotbálku, jukeboxu a boxera.    

CENÍK A PROVOZNÍ DOBA

Otevírací dny Otevírací hodiny Cena bowlingu Středa, Čtvrtek 15:00 - 22:00 180 Kč/hod Pátek, Sobota 14:00 - 24:00 220 Kč/hod Neděle 14:00 - 20:00 180 Kč/hod Objednávky bowlingových drah na tel. 556 736 381 nebo 777 122 859 nebo 776 850 456 Po domluvě je možné přizpůsobit otevírací dobu :)

PROVOZNÍ ŘÁD

1. Hráči se dostavují 10 minut před zahájením hry. Pokud se hráč zpozdí po objednaném čase, může obsluha obsadit dráhu jiným hráčem. 2. Na jedné dráze může hrát až 16 hráčů, musí se však uspořádat tak, aby neomezovali hráče na sousedících drahách (při větším počtu hráčů doporučujeme zabukovat si dvě sousedící dráhy). 3. Je možno hrát ve své obuvi, avšak řádně očištěné. 4. Pro hráče na jednotlivých drahách jsou vyhrazeny stoly k sezení. Po ukončení hry je nutno uvolnit stůl dalším hráčům. 5. Hráči mohou ke hře používat koule herny nebo vlastní. Provozovatel herny nekontroluje počet donesených koulí a nezodpovídá za jejich stav po hře. 6. Na podavači koulí může být max. 9 koulí. Větší počet koulí může způsobit pády koulí z podavače anebo přetížení výtahu koulí a jeho poškození. 7. K rozběhu mohou hráči využívat prostor rozběžiště po čáru odhozu (začátek jednotlivých drah). V žádném případě nesmí vstupovat do dráhy. 8. Hráč vyčká s odhozem koule na rozsvícení zeleného světla na...

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)