PROGRAM AKCÍ

Co pro vás BARTON CITY o.s. na rok 2010 připravuje:

Leden - únor
Vyhlášení soutěže WESTERN - OČIMA DĚTÍ ve spolupráci s WESTERN KLUBEM o.s.
(propozice budou zveřejněny na www a rozeslány ZŠ , MŠ )

Březen 2010
ZAHÁJENÍ PROVOZU KLUBOVNY BARTON CITY o.s.
Klubovna bude sloužit k setkávání příznivců westernu, pořádání výstav, besed, country večerů s různým zaměřením a bude se zde postupně budovat expozice zaměřená na western, skauting, trempink, historii železnice v Suchdolu nad Odrou, historii CHKO.

Sobota 3. 4. 2010 od 20.00 hod.
COUNTRY VEČER S VÝUKOU COUNTRY TANCŮ
(dobrovolné vstupné a výtěžek z tomboly bude věnován na výstavbu Barton City - westernového městečka)

Sobota 24. 4. 2010 od 14.00 hod.
VIII. ROČNÍK STAVĚNÍ MÁJKY aneb MISS KALAMITY Z BARTON CITY 2010
Tradiční ženské klání plné soutěží a zábavy o hodnotné ceny. Večer pokračuje taneční zábavou se skupinou TNT, posezením s kytarou v krbovce Mexico. Půlnoční ohňostroj. (výtěžek bude věnován na výstavbu Barton City - westernového městečka)

Sobota 5. 6. 2010 od 11.00 hod.
IX. ROČNÍK BOWLINGOVÉHO TURNAJE DĚTÍ DO 15 LET A WESTERNOVÝ DĚTSKÝ DEN
Dopolední bowlingový turnaj o ceny, westernové odpoledne plné her, soutěží ,vození na koních... na závěr vyhlášení výsledku dětské soutěže Western očima dětí + výstava prací dětí ve spolupráci s WESTERN KLUBEM o.s.

Sobota 31. 7. 2010 od 10.00 hod.
XIV. ROČNÍK PŮLENÍ LÉTA aneb SOUTĚŽ O NEJDRSNĚJŠÍHO MUŽE Z BARTON CITY 2010
VEČER VYSTOUPENÍ COUNTRY ZPĚVÁKA STANDY DROBKA SCHWARZE - REVIVAL MICHALA TUČNÉHO „POSLEDNÍ KOVBOJ“
Výběr nejznámějších hitů a nejoblíbenějších písniček country legendy Michala Tučného, letos je to 15 let, co tento úžasný country zpěvák odešel " tam do nebeských bran". Večer pokračuje diskotékou na sále a posezením s kytarou v krbovce Mexico.

Sobota 21. 8. 2010 od 14 hod.
WESTERNOVÁ SHOW K 26. ROČNÍKU PONY EXPRESSU V AREÁLU BARTON CITY
Představí se zde jezdci Pony Expressu ukázkou předávání pošty. Moderátor seznámí přítomné s historií Pony Expressu. V otevřené Post Office se bude přijímat pro zájemce tradiční pošta Pony Expressu. Odpoledne bude plné soutěží, zábavy, westernové show a stánků s westernovým zbožím, den bude ukončen country zábavou.

Sobota 2. 10. 2010 od 20.00 hod.
COUNTRY BÁL V MEXICKÉM STYLU
Program - soutěže - tanec - zábava - mexické menu. (výtěžek bude věnován na výstavbu Barton City - westernového městečka).

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)