WESTERNOVÝ DĚTSKÝ DEN V BARTON CITY a vyhlášení výsledku dětské soutěže máme za sebou.

 

Pro rok 2011 záštitu soutěže přebral WESTERN KLUB o.s. Podrobnosti na www.westernklub.cz

 

 

V BARTON CITY proběhl letos I. ročník dětské soutěže na téma "Western a koně očima dětí". Nad naše očekávání se v tomto prvním ročníku sešlo neuvěřitelných 240 prací dětí. Práce byly posuzovány z pohledu vypsaných kritérií a bylo vybráno v pěti kategoriích celkem padesát děl dětí. Ceny byly opravdu hodnotné, digitální fotoaparáty, výuka jízdy na koni, víkendový pobyt u koní a další. Vyhodnocení dětské soutěže proběhlo na dětském westernovém dnu 5.6.2010 v Barton City v Suchdole nad Odrou.

V sobotu na dětský den to v Barton City opravdu žilo. Počasí vyšlo špičkové, celý den ani mráček. Od rána probíhal turnaj v hlavičkované pod vedením Karla Ligotského, který dokázal vykouzlit atmosféru napínavého sportovního klání. V 11 hodin startoval netrpělivě očekávaný turnaj v bowlingu pod patronací manželů Bartoňových na třech drahách stylového westernového bowlingu. Po ukončení obou turnajů byli slavnostně vyhlášeni a odměněni jejich vítězové. Mikrofonu a vtipného moderování se tradičně ujal velký příznivec westernu Luki Lukeš.

Ve 13 hodin začal zábavní program dětského dne vlajkovou kavalkádou a vyvěšením vlajek BARTON CITY. Následovalo vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií dětské soutěže "Western a koně očima dětí" s předáním hodnotných cen. V zábavním programu vystoupili např. manželé Rárovi s trikovým lasováním a manželé Steculovi nás učili moderní country tance. Otto Mader předvedl dětem náročné ukázky westernové komunikace jezdce a koně a potom si děti mohly samy zajezdit a zkusit si samostatné ovládání krásných westernových koní. Pokračovaly i další zajímavé disciplíny, např. střelba z luku na "Bizona" a ze vzduchovky do terče. Pro nejmenší zde bylo házení míčků na kovboje, chytání do lasa a nakonec lanová přetahovaná. Vrcholem odpoledního programu byl příjezd jezdců Československého Pony Expressu Josefa Havrlanta a Miloše Laciny, kteří předvedli ukázku předání koňské pošty od postmasterů Terezy Servátkové a Otty Madera. Předák Moravské západní větve Pony Expressu Jan Valchář nás seznámil s jízdou 26. ročníku Pony Expressu, která proběhne v srpnu 2010 - jste srdečně zváni.

Den se vydařil, díky počasí, díky pořadatelům, díky dětem a jejich rodičům, díky sponzorům, díky všem, kteří se na uspořádání této akce podíleli. Můžeme se jen těšit na 2. ročník dětské soutěže "Western a koně očima dětí", kde budou vyhlášena nová témata.

Pro rok 2011 záštitu soutěže přebral WESTERN KLUB o.s. Podrobnosti na www.westernklub.cz

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)