Archiv článků

POZVÁNKA NA POSEZENÍ S KYTAROU

Každou sobotu v Barton City od 18 hodin na bowlingu posezení u krbu s kytarou. Kuchyň v provozu, občerstvení vychlazeno. Srdečně vás zveme.

DĚKUJEME SPONZORŮM ZA PODPORU I. ROČNÍKU DĚTSKÉ SOUTĚŽE

Dětská soutěž s názvem Western a koně očima děti se moc vydařila a děti zaujala, přihlásilo se 250 dětí z blízkého i mírně vzdálenějšího okolí se skoro 300 exponáty. Rozdalo se 50 cen, které si děti slavnostně převzaly na Westernovém dětském dni v Barton City 5.6.2010 Ještě jednou děkujeme...

Reportáž na TV PRIMĚ

https://www.tvportaly.cz/ms-kraj/15036-v-suchdole-nad-odrou-planuji-vystavbu-westernoveho-mestecka   Suchdolu nad Odrou je výjimečný svou westernovou tradicí a už řadu let v této obci na Novojičínsku aktivně funguje westernový klub a proslulá je jízda Pony Expresu. Suchdolští však jdou ve své...

Bowling Bar BartonCity

!!!Vítáme Vás na našich nových webových stránkách!!!

Bowling je útulný, ale zároveň zajímavě členitý. Na jedné z našich 3 bowlingových drah může hrát až 16 hráčů (kvůli pohodlnému posezení a hernímu tempu však doporučujeme max. 8 hráčů) 

Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, narozeniny, jubilea, srazy, pohřby atd.. Na tyto akce je možné si přizpůsobit otevírací dobu Vašim potřebám k Vaší maximální spokojenosti.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všchny ostatní, ktěří rádi relaxují na čerstvém vzduchu.

Kapacita bowlingu je cca 70 osob, přičemž díky výhledu může každý může fandit bowlingovým hodům.

Kapacita salonku Mexico je cca 40 osob. Při domluvení výše zmíněných akcích, jsme schopni umocnit atmosféru zapálením stylového krbu.

Poslední a zároveň asi nejvetší místností je sál ve western stylu, který má kapacitu až 100 sedících osob. Zde se nachází také pódium pro kapelu nebo DJe a menší taneční parket. Při domlouvání akcí je možno domluvit zapůjčení hudební aparatury. Na Vaše akce jsme schopni připravit raut od 250 Kč na osobu. Se stoupající cenou, bude raut bohatější na speciality jako čokoládová fontána s ovocem, sushi atd...

Na sále v současnosti také probíhají diskotéky. Viz události https://www.facebook.com/BowlingBarBartonCity/?modal=admin_todo_tour

Protože je pro nás zpětná vazba velice důležitá, informujte nás prosím na email nebo na fb stránku o Vaši spokojenosti či nespokojenosti. I přes to, že se snažíme pro Vás dělat maximum , vždy je co zlepšovat. Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!!! :)